0850 480 60 60
444 80 13
8:00 - 20:00
Hafta İçi - Cumartesi
Türkiye Geneli
+ 3.000 hizmet noktası
+ 400
Kurum Tahsilat
Pratik İşlem;
Ön Ödemeli Kart Hizmetleri
Elektronik Para İhracı
Dijital Cüzdan
Para Transferi
Fiziki ve Sanal Pos
Fatura Tahsilat Hizmetleri
konularında TCMB'den aldığı lisanslar ile yetkilendirilmiş bir
ödeme ve elektronik para kuluşudur.
Geleneksel finansal çözümlerin sınırlarını zorlayarak, kullanıcı odaklı ve yenilikçi yaklaşımlarla finansal deneyimler oluşturuyoruz. Biz, bir finansal teknoloji kuruluşu olarak, teknolojinin nimetlerini yalnızca takip etmekle kalmıyor, ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Amacımız, finansal işlemleri sadece kolaylaştırmak değil, aynı zamanda kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak sektörde yeni standartlar oluşturmaktır.

Şubat 2016'da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan Ödeme Kuruluşu Faaliyet İzni alarak, faaliyet alanımızda sunduğumuz ürün ve hizmet çözümlerimiz ile hızlı bir büyüme yakaladık.
Finansal sektöre ve kullanıcılarımıza sunduğumuz yenilikçi ürünler ile Enerji, Telekominikasyon, Ulaşım gibi sektörlerde fatura üreten kurumlarla gerçekleştirdiğimiz stratejik anlaşmalar aracılığıyla milyonlarca kullanıcıya 3000+ fiziksel temsilci faaliyet gösteriyoruz.

Kendi ödeme ve elektronik para altyapımızın üreticisi olarak sahip olduğumuz özgürlük, ödeme hizmetlerimizi her ay milyonlarca işlem gerçekleştiren son kullanıcılarımızın yanısıra, bankalar, ödeme ve elektronik para kuruluşları gibi finansal partnerlerle de paylaşmamıza olanak sağlıyor.

Ağustos 2023 TCMB’nin verdiği yeni faaliyet alanı yetkileri ile finans sektöründeki etki alanımızı etkileyici bir hızda büyütmekteyiz.

Stratejik ortaklıklar ve iş birliklerimiz sayesinde, Türkiye'nin finansal teknoloji sahnesinde dikkat çeken yenilikler arasında yer alan ve bir ilk olan Visa şemalı Şehir, Ulaşım ve Sosyal Yardım Kartı projemizi hayata geçirdik. Türkiyenin en büyük üçüncü şehrinde başlattığımız 'Şehrin Kartı' projesi, ilk ayında 100 bin fiziksel kart kullanıcısına ulaşarak sektörde büyük bir etki yaratmayı başardı.

Hedefimiz, finansal teknolojinin geldiği son noktanın küresel düzeyde somut bir yansıması olmak, finansal işlemleri yapay zeka destekli yüksek teknolojilerle pratik işlemlere çevirmek.

Pratik İşlem
tanıtım kitapçığı

Pratik İşlem Ödeme ve Elekronik Para sunum dosyası
3.000
+ TAHSİLAT NOKTASI
120
+ KONSEPT MAĞAZA
2,000,000
+ AYLIK TAHSİLAT ADEDİ
400
+ KURUM ÖDEMESİ